Als je als Young Professional kennis maakt met gebiedsgericht werken komt er veel op je af. Naast de dynamische ontwikkelingen in het vakgebied is ook het werkveld uniek, door de vele verschillende partijen en belangen waarmee je te maken hebt en doordat de organisatie waarvoor je werkt ook niet stilstaat. Het is een omgeving waarin geen standaardoplossingen bestaan en waar geen ruimte is voor routinematig handelen.
Tijdens de training maakt de Young Professional op een dynamische wijze kennis met de competenties en theorie van gebiedsgericht werken, de groepsprocessen in de wijk en met zichzelf. De nieuwe inzichten kunnen meteen in praktijk gebracht worden.
De training is bedoeld voor Young Professionals (≤ 35 jaar) die nog maar weinig werkervaring hebben met projecten en processen in de wijk, en zich verder willen professionaliseren.
Data: 9, 10 feb, 15 mrt, 12 apr 2012 of 4, 5 okt, 15 nov, 13 dec 2012.