Overslaan en naar de inhoud gaan

Beter benutten: optoppen 2026

Op 20 mei organiseert SPRYG Real Estate Academy het vastgoedevent Beter Benutten: Optoppen 2026. Beter benutten is een van de pijlers van VRO, zoals benadrukt op de Dag van de Volkshuisvesting in december. Met optoppen, aanplakken, inschuiven en uitplinten kunnen ruim 100.000 nieuwe woningen worden gerealiseerd. Daarover gaat deze middag. Onder leiding van dagvoorzitter Lukas Meuleman (Stec Groep) geven experts van o.a. Ministerie van VRO, gemeente Zoetermeer, Royal Haskoning en De Alliantie een actueel overzicht van de kansen en mogelijkheden met optoppen, uitplinten en aanplakken. 

Actueel overzicht: kansen en mogelijkheden
Het vastgoedevenement geeft een actueel overzicht van de kansen en mogelijkheden met optoppen, aanplakken en uitplinten. Hoe werkt dat in de praktijk? Wat zijn de juridische en constructieve aspecten? Hoe maakt u het financieel haalbaar? Hoe draagt optoppen bij aan verduurzaming, leefbaarheid en sociale cohesie? Hoe kunnen beleidsbelemmeringen worden weggenomen? 

Beter Benutten: Optoppen vindt plaats op woensdag 20 mei. Een gereduceerd tarief van €599,- (excl. BTW) wordt aangeboden voor deelnemers werkzaam bij overheden, woningcorporaties, zorgverleners, retailers en logistiekers.

Datum
Plaats
Bezuidenhoutseweg 9, Den Haag
Agendatype
Bijeenkomst
Organisatie
SPRYG Real Estate Academy
Uitgelicht
Niet uitgelicht