Zoek je een huis met specifieke wensen, bijvoorbeeld de combinatie wonen en werken of een gedeelde tuin of logeerkamer? Kom dan naar het Zelfbouwcafé en maak kennis met bouwgroepen die met gelijkgestemden een woongebouw willen realiseren.
Op steeds meer plekken in Amsterdam bouwen inwoners hun eigen huis en en inmiddels worden ook de eerste kavels toegewezen aan bouwgroepen. Welke groepen zijn er in de stad en op welke locatie gaan zij een mooi complex neerzetten? Hoe zit het concept in elkaar? En kunnen er nog leuke buren bij?
Tijdens het Zelfbouwcafé gaan diverse groepen hun project pitchen en jouw enthousiasmeren in hun groep mee te gaan doen. Zoek je een plek in Buiksloterham of nabij station Lelylaan? Of wil je liever een huis waarvan het casco al staat en je alleen over de indeling hoeft na te denken? Je vindt ze binnenkort allemaal in de Zwijger.
Van 18.00 tot 20.00 uur, voorafgaand aan Pakhuis NUL20 (http://www.nul20.nl/agenda/pakhuis-nul20).